Monitorování během transportu

LUDA kamery

Bezdrátové kamerové systémy LUDA, produkty švédského výrobce patří mezi špičku ve své třídě. Ze širokého sortimentu představujeme nejzajímavější produkty pro monitorování přepravy živých zvířat, koní, psů ale i nejen jich.


U všech uvedených systémů je velmi snadná instalace. Kamera se připojuje na 12V v přívěsu nebo v autopřepravníku koní zpravidla do vnitřního osvětlení přívěsu, LCD ve vozidle pouze zasunutím konektoru do 12V ( CL adaptéru / zapalovače ).


Výhodou je přenositelnost LCD do různých automobilů ( ve voze není pevná instalace ), stejně jako naprosto jasný obraz bez jakýchkoliv šumů nebo vlnění.

Nejoblíbenější volbou je PROFI digitální systém s elegantním 5“ barevným LCD, který lze umístit držákem na přední sklo automobilu, s prachotěsnou a vodotěsnou barevnou kamerou s nočním viděním. Instalace v přívěsu je velmi snadná a rychlá. Systém lze doplnit až na čtyři kamery s volitelným slide zobrazováním. Obvyklou montáží je i kamerový systém do autopřepravníku na koně s jednou kamerou do boxu pro koně, s druhou kamerou jako couvací. Lze doplnit i třetí kameru do přívěsu za autopřepravník a čtvrtou kameru za přívěs jako couvací.

Víceúčelovou volbou je digitální systém se 7“ LCD, který lze umístit držákem na přední sklo automobilu, s prachotěsnou a vodotěsnou barevnou kamerou s nočním viděním. Praktickou je možnost připojení až 4 kamer s volbou přepínaní mezi nimi, případně s kvadrátním obrazem.

Produktový list ke stažení ZDE

Všechny uvedené produkty se snažíme mít skladem k okamžitému odběru.

Pro kontrolu dostupnosti, informaci o ceně a možnostech zaslání / montáže kontaktujte nejlépe emailem :

  Jan Hartman

obchodní oddělení

776 072 306

jh@centrumprivesu.cz

  Vladimíra Kozáková

obchodní oddělení

608 072 300

vk@centrumprivesu.cz

Reálné fotografie :