Centrum přívěsů

Typy podlah THIEL

 

ALU-PP podlaha

  • standartní výbava téměř všech modelů
  • je vyráběna ze speciálního tvrzeného plastu jehož součástí jsou hliníkové třísky a na spodní a vrchní části jsou hliníkové pláty. K této speciální podlaze je lepená 8mm silná protiskluzová guma, která je ve spojích silikonovaná. Podlaha je ABSOLUTNĚ odolná vůči amoniaku, kyselému prostředí a vlhkosti. Laboratorní testy prokázaly i obrovskou pevnost. Na podlahu je poskytována 15-ti letá záruka a garance životnosti minimálně 50 let.

 

S podlahami od firmy THIEL do budoucna určitě ušetříte !!!

Dokonalé jízdní vlastnosti přívěsů

Nevěříte, že přívěsy THIEL mají skutečně dokonalé jízdní vlastnosti ?

 

Pokud jste ještě s tímto přívěsem nejeli, není to nic neobvyklého. Není ale nic jednodužšího než nám zavolat a my Vám dáme kontakt na stávající zákazníky ve Vašem okolí, kde můžete vyzvědět skutečné klady a zápory přívěsů THIEL, případně se s přívěsem svézt.

 

Pokud raději navštívíte naši firmu, není nic jednodužšího než se domluvit na zkušební jízdě.

Pokud byste rádi kontaktovali někoho ve Vašem okolí, zde je list zákazníků, kteří přívěs půjčují anebo provádí sami dopravu koní - zajistěte si informace z první ruky....

 

Neváhejte a ověřte si dokonalé jízdní vlastnosti !!

 

Snížení celkové hmotnosti přívěsů

Ušetřete si nepříjemnosti a využijte možnosti snížení celkové hmotnosti přívěsu !

Celková hmotnost je hmotnost samotného přívěsu včetně nákladu. Do technického průkazu se uvádí zpravidla maximální celková hmotnost, kterou může přívěs s naloženým nákladem ( koňmi ) mít. V případě, že však v technickém průkazu automobilu, za kterým chcete přívěs používat je uvedena nižší hmotnost bržděného přívěsu (lehčí, menší vozidlo ), navrhujeme Vám následující řešení -  administrativně snižme celkovou hmotnost přívěsu. Přívěs bude vyroben jako naprosto standartní dvoutunový/dvouapůltunový, tzn. s dvěma 1 000 – 1250 kg nápravami, ale do technického průkazu zapíšeme hodnotu nižší ( na základě pověření Ministerstva dopravy ČR )

Příklad :   

ŠKODA OCTAVIA  má v TP uvedenu hmotnost bržděného přívěsu 1 300 kg

  1. přívěs se standartní hmotností 2 000 kg nesmíte tudíž legálně táhnout
  2. snížíme Vám celkovou hmotnost přívěsu na 1 300 kg
  3. po snížení například u modelu SINUS při pohotovostní hmotnosti přívěsu 690 kg Vám zbývá 610 kg pro náklad ( koně ), tzn. smíte naprosto legálně vozit jednoho koně. ALE POZOR !!!
  4. po třech letech si koupíte vozidlo VOLKSWAGEN PASSAT 4x4 který má uvedenu v TP hmotnost bržděného přívěsu 2 000 kg
  5. na dopravní inspektorátu zažádáte o přestavbu, my dáme schválení k opětovnému navýšení celkové hmotnosti
  6. tím pádem například u modelu SINUS při pohotovostní hmotnosti přívěsu 690 kg Vám zbývá 1 310 kg pro náklad ( koně ), tzn. smíte opět vozit dva koně